Indky bojují za právo čůrat |

Veřejných toalet pro dámy je v indických městech výrazně méně než pánských a navíc ženy na rozdíl od mužů musejí za vykonání malé potřeby platit.

Protivná blondýna: Chcete čůrat jako chlapi?

A na takovém golfovém turnaji, kde se sešla hogo-fogo-elita, tam bych mohla s tímhle čůrat klidně u páté jamky.

Čurokap - pomůcka, jež ženě zpříjemní cestování, ale i...

Není úplně jasné, kdo čurokap jako první vymyslel. Podle některých zdrojů za něj mohou ženy sloužící v armádě, které měly problém odskočit si na malou, když byly v plné polní. Podle jiných je jeho autorkou nizozemská designérka Moon.

Jak odnaučit kočky čůrat na věci? - Diskuse -

Podle mě by určitě měly mít dvě toalety. Náš kocour měl zánět močáku a veterinář nám i tak řekl, že by měl mít ještě druhý záchůdek, že může mít k tomu i psychický blok chodit na ten původní (občas nám chodí do vany )že ho to.

Čůrat vestoje mohou i ženy. Pomůže...penis na jedno...

Ten dodává, že hygienickou pomůcku ženy ocení především na veřejných toaletách, kam v mnoha případech není radno sedat na záchodové prkénko. "Dalším takový případem jsou diskotéky," dodává Hodek s tím, že hojně si čurokapy.

Deset typů muže, jakého můžete potkat na toaletě: 1...

Tupý: Rozepne vestu, vytáhne kravatu a čůrá do kalhot. 8. Opilý: Drží pravý palec v levé ruce a čůrá do kalhot. 9. Ješitný: Drži pěticentimetrového pindíka jako baseballovou pálku. 10. Radikální: Kašle na mušli a čůrá na zeď.

Používáte čurokap? Moderní ženy čůrají ve stoje...

Některé ženy si tento hit pochvalují, dost jim pomáhá. Jiné naopak se drží klasiky a přijde jim čurokap minimálně zvláštní. Nic není černé, ani bílé. Určitě někdy je lepší užít čurokap, když třeba máte na sobě hodně oblečení, složitě byste.

Proč ženám vadí na toaletě zvedlé prkénko? - poradna na...

Proč ženám vadí na toaletě zvedlé prkénko? - Nevím jak to mají jiné ženy, ale já dávám prkénko na toaletě tak jak bylo když jsem tam přišla. Vím. žen (dívek), prkýnko dole více mužů (chlapců), prkýno nahoře.

- Z pánských toalet - Magazín

Pozor jen pro silné nátury!!. Jde čůrat s přáteli, ať se mu chce nebo ne. 3. . Milá Vikinko, na pánských záchodcích asi my ženy nikoho nepotkáme, ale docela by mě zajímalo, kde jste to vyštrachala.. Žena jako řidička taxi. Strach

EXKLUZIVNĚ: FOTO: Po...naučily ženy čůrat ve...

Před třemi roky přišla společnost Jobar International s nápadem, že naučí ženy močit ve stoje.. P EZ dámská cestovní toaleta se přiloží na zevní pohlavní orgány, na něž díky anatomickému tvarování dokonale přilne. Materiál

Proč ženám vadí na toaletě zvedlé prkénko? |

Nevím jak to mají jiné ženy, ale já dávám prkénko na toaletě tak jak bylo když jsem tam přišla. Vím. některé zásady žen muž nikdy nepochopí. Ale

Produkt

Čurokap je rovněž vynikající, jste-li méně mobilní: - hospitalizované pacientky - ženy na invalidním vozíku - postižené ženy a ženy s narušenou mobilitou - ženy s problematickou kontinencí - těhotné ženy - starší ženy - ženy upoutané.

Chce se mi...Šťastné ženy - zábava, soutěže...Šťastné ženy

Magazín, časopis pro ženy. Každý den nové články. Rozhovory, reportáže, děti, partnerské problémy, cestopisy, dokumenty, horoskopy, recepty, příběhy.. ha, to je téma Než někam jdu, pokaždé si radši dvakrát zajdu na wc. Pro

Pisoár pro ženy -

se koukněte na tu ženskou, ta by si tam počůrala sukni, při jiném tvaru by se zase počůraly ženy v kalhotech, navíc se značně liší u žen směr a na rozdíl od mužů jej nemůžou ovlivnit.

Sitzpinkler aneb o čůrání - Ivan Rössler (blog.iDNES.

Sitzpinkler je muž čůrající vsedě a protože tak činí většinou z iniciativy manželky, jde o člověka pod pantoflem. Sitzpinkler je tedy slovo posměšné. Čůrat vestoje je totiž nezadatelné právo muže. A. Supertrendy kol na Tour de France

Každý třetí člověk na světě nemá přístup k toaletě -

New York - Každý třetí obyvatel planety nemá k dispozici plnohodnotnou toaletu, což podporuje šíření nemocí a zvyšuje dětskou úmrtnost. Uvedly. to ve…. Prezident Zeman si vyjel na gumovém člunu na Veselský rybník v Novém Veselí.

Chce se mi čůrat - Jana Ruthová

Mercedes kličkoval pražskými zacpanými ulicemi. Neúprosné. vzduch vydechoval za oknem, v autě naštěstí běžela klimatizace. „Mamí, a kdy už tam budem?“ ozvalo se asi po sté ze zadního sedadla. BÝT Hezká: Závislost na balzámu na rty